Movies
Ratings
132
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0