Series
Ratings
15- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 1.5
Years and YearsRated ★ 4.5