Movies
Ratings
813
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.5
No Other LandRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
K-On! The MovieRated ★ 4.0
Last SceneRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
El SurRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.5