Series
Ratings
20- Kodoku no Gourmet 2023 SPRated ★ 3.5
Banpaku no TaiyoRated ★ 3.5
House of NinjasRated ★ 4.0
Air GirlRated ★ 3.0- チア☆ダンRated ★ 3.5
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0- Alibi BreakerRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.5