Titles you rated
Once We Were UsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 0.5- The UglyRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
AnomalisaRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 0.5
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5