Series
Ratings
38
The MentalistRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
BonesRated ★ 5.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
AnotherRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0