Movies
Ratings
1427
The Exit 8Rated ★ 3.5
Made in KoreaRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
KlausRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.0
The SingersRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0