Movies
Ratings
235
HoppersRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
Forbidden FairytaleRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 5.0