Series
Ratings
17
Charlie and LolaRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5