Series
Ratings
21
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 1.5- Orphan BlackRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5
SignalRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0