Movies
Ratings
442
FrankensteinRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Social DilemmaRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Lucky, ApartmentRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0