Movies
Ratings
13
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 2.5
True GritRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0