Titles you rated
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Shoujiki FudousanRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 3.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
The Royal FamilyRated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 1.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Just a bit EspersRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
My Host Club InheritanceRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 5.0- ScamsRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.0
Fermat's CuisineRated ★ 3.0