Movies
Ratings
89
Meitantei Conan: Highway no DatenshiRated ★ 3.0
Gintama the Movie 2026: Yoshiwara in FlamesRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Gintama: The MovieRated ★ 5.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 1.5- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.5
The Count of Monte-CristoRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 1.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 2.0
Super Happy ForeverRated ★ 2.5
Kizumonogatari -Koyomi Vamp-Rated ★ 4.0
Kizumonogatari Part 3: ReiketsuRated ★ 5.0
Kizumonogatari Part 2: NekketsuRated ★ 5.0
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5