Movies
Ratings
561
47 Meters DownRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
MindhuntersRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0