Series
Ratings
17
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5