Movies
Ratings
577
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 3.5
Summer of 85Rated ★ 3.0
Red RoomsRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
She Taught Me SerendipityRated ★ 3.0
Blue HourRated ★ 2.5
People and MeatRated ★ 3.5
A Girl Named AnnRated ★ 4.0
BAKA's IdentityRated ★ 2.5
LeeRated ★ 3.0
Riceboy SleepsRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
ParthenopeRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0