Movies
Ratings
1344- Whispering WaterRated ★ 4.5
ThrashRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
30 Days of Night: Dark DaysRated ★ 1.0
FollowedRated ★ 2.0
The PactRated ★ 0.5
War MachineRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5- The InformantRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 2.5- Urban MythsRated ★ 3.0
TASTES OF HORRORRated ★ 1.5- Ghost TrainRated ★ 1.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Until DawnRated ★ 3.5
The SurrenderRated ★ 4.0
The ElixirRated ★ 1.0
The Bridge CurseRated ★ 2.0