Movies
Ratings
176
OrphanRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The MistRated ★ 1.5
ShineRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 0.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
HancockRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 0.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.0