Movies
Ratings
31
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 1.5
HerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
TroyRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 2.5