Series
Ratings
20
Crime SceneRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0