Movies
Ratings
40
Inside MenRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
ElephantRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
TedRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
ScreamRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0