Movies
Ratings
589
Extreme JobRated ★ 3.0
27 DressesRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.0
MoanaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Purple HeartsRated ★ 3.0
Happiness for BeginnersRated ★ 3.0