Series
Ratings
109
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
Attention, love!Rated ★ 1.5
I Live AloneRated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 1.5
Begin Again Season 1Rated ★ 1.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
TimelessRated ★ 4.0
Rhythm + Flow Season 1Rated ★ 5.0