Movies
Ratings
543
EscapeRated ★ 1.5
Hidden FaceRated ★ 1.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 3.0
Grand PianoRated ★ 2.0
The FakeRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 1.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0