Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Locke & KeyRated ★ 3.0
Locke & Key Season 2Rated ★ 3.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.0
Black BirdRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5