Titles you rated
The OARated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 1.0
One Spring NightRated ★ 2.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5