Movies
Ratings
293
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Still the WaterRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Mother!Rated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
His Last GiftRated ★ 1.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
Blow OutRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5