Movies
Ratings
1715
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.5
The Bride!Rated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.5
CompanionRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
PossessorRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0- 유영Rated ★ 3.5
- 나는 나무였고,Rated ★ 3.5
- 단수Rated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0