Movies
Ratings
1630
The King's WardenRated ★ 2.5
Don't Buy the SellerRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
Legend of the Red DragonRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.5