Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
HERORated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0