Movies
Ratings
752
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
MandyRated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.0
Ender's GameRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5