Movies
Ratings
551
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0