Titles you rated
DaybreakRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
GothamRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 3.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5