Movies
Ratings
488
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5