Movies
Ratings
355
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Four DaughtersRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
My SunshineRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
SproutRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0