Series
Ratings
57
The Devil's PlanRated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5