Movies
Ratings
887
Ride Like a GirlRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
HolidayRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5