Movies
Ratings
34
Ant-ManRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.5
CyranoRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0