Series
Ratings
22
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5