Movies
Ratings
70
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 0.5
Worst WomanRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Like CrazyRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
3 GenerationsRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0