Series
Ratings
18
The Art of SarahRated ★ 4.0- Three Idiots in KenyaRated ★ 0.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
OzarkRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5- M&MRated ★ 0.5
Lucky LouieRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0