Series
Ratings
48- SkinsRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5