Series
Ratings
26
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0