Movies
Ratings
248
The InternRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
TrollsRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Just Friends?Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.0