Movies
Ratings
395
Wonder WomanRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Into the WoodsRated ★ 3.5
Dark ShadowsRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5