Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
PhantomRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5