Movies
Ratings
15
HulkRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
Sky HighRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Krrish 3Rated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
DarkmanRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.5