Movies
Ratings
127
Knives OutRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
Dark WatersRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
CubeRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0
Bird BoxRated ★ 2.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
LionRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
A Wrinkle in TimeRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5