Movies
Ratings
228
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Wanee & JunahRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.5
TrollRated ★ 1.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 5.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0
Ode to the GooseRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5